Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

12.4.2017  Dnešek je pro nás smutným a zároveň báječným dnem - ALIBABA dostal svůj báječný domov sještě báječnějšími páníčky!

Bude nám tu scházet, ale naštěstí nebydlí daleko a tak se v budoucnu jistě navštívíme :-)

Hodně štěstí mé psí dítko....

 


5.3.2017    Alibaba se vydal na své první objevování venkovního světa. Na sluníčku se mu velice líbilo :)

5,5týdne


4.2.2017  jsme se s Gastonem zůčastnili jeho první výstavy na DUO CACIB v Brně, kde jej posuzoval ve třídě "štěnat" rozhodčí

MVDr. Pavol Seman od kterého získal VN1 a krásný posudek :

"chrup ve vývoji, oko tmavé, 5ti měsíční krásný pes, dobrý vývoj, výborná srst, dobrá povaha"

 


2.2.2017     Malý loupežník Alibaba se má čile k světu, za týden zdvojnásobil svoji porodní váhu, krásně baští a spokojeně spinká :-)

 


25.1.2017    Dnes ve 20:56 přišel na svět náš první norwičí chlapeček v barvě černé s pálením - black & tan. Mendy porod zvládla výborně, jsou oba v pořádku a chlapeček se má čile k světu.

Dostal pohádkové jméno Alibaba Gijaho

 


15.1.2017  Zajeli jsme si s Gastonkem do jeho rodné vísky navštívit rodiče Bafinku a Jacka a samozřejmě i sestřičky Lilinku a Ginušku.

Prckové nám rostou do krásy :-)

           

 23.12.2016   Všem našim přátelům a milovníkům norwičků přejeme KOUZELNÉ VÁNOCE a báječný vstup do NOVÉHO ROKU 2017

 


5.11.2016  máme VELKÝ DEN!!! Přijel k nám domů náš nový chlapeček Gaston Honey Goblin od báječné chovatelky Evičky Cherýnové, která se nám o něj od prvního dne skvěle starala. Okouzlil nás každým kouskem svého tělíčka i jeho jedninečnou povahou.

Těšíme se na první výstavu :-)

Moc za něj děkujeme !!!


15.10.2016 jsme zakončili s holkama letošní výstavní rok na Klubové výstavě v Mladé Boleslavi krásným focením a nyní se budeme pomaličku chystat na plánovaná miminka. Která se nám doufám jistě zadaří :-)


20.8.2016  dnešní velmi úspěšný den jsme prožili na báječné klubové výstavě "za humny" v Přerově pořádané KCHMPP kde Eninka získala  na své první výstavě svůj první V1 CAC, BOB. Mám z ní opravdu obrovskou radost!!!


25.6.2016 jsme si zajeli do Mladé Boleslavi na klubovou výstavu klubu malopočetných plemen psů :-) U Mendy již byly vidět první otrkané krůčky ve výstavním kruhu a už nám to "chodilo" o chlup líp :-)  Mendy získala ocenění Výborná 1, CAC a přivezli jsme si domů krásný pohárek :-)


 11.6.2016 jsme se zůčastnili s Amandou mezinárodní výstavy psů v Nitře, kde se nám moc nedařilo, neboť Mendy byla na své první výstavě a vůbec nechápala co po ní chci a proč se má kdesi kroutit a předvádět... Budeme na tom pracovat, aby se výstavní kruh stal pro ní koníčkem, stejně jako pro nás :-) 

 

***      

 


 

TOPlist